Chovná stanice Borogravia


Přejdi na obsah

Novinky5.2.2017 se "naše" Apolenka stala matkou 9 krásných štěňátek, které v současné době hledají svůj nový domov. Podrobnosti i spojení na majitelku najdete na stránkách https://www.appenzell-anelopa.cz/.
Apolenka nám dělá velkou radost na výstavách (Český junior šampion, Šampion ČMKU, Český šampion) i složením několika zkoušek
(ZZO1, BH, ZZO, ZPU-1, ZOP)
S majitelkou jsou jedna duše - jedno tělo, zmínky o jejich společných aktivitách najdete také na jejich webových stránkách.
Přejeme štěňátkům brzké nalezení nových majitelů a krásný psí život.

26.3.2016 se Arnold stal chovným psem. Na bonitaci v Mladé Boleslavi získal bonitační kód 435 A 55 B0 . Na svoji první nevěstu teprve čeká, spojení na majitele najdete v záložce "krycí pes". V posudcích z výstav zaznělo, že je typickým představitelem appenzellů, tak snad dostane svoji šanci předat svoje výborné vlastnosti dál.

Albert - pro jeho novou rodinu Yori - složil zkoušku ZOP a teď se připravuje na stopy, které ho baví nejvíc. Yori žije také v Jižních Čechách s aktivní rodinou, se kterou podniká výlety na hory. Je milovníkem sněhu. Teď má nového přítele - kocoura.

Alex žije nedaleko nás, společnost mu kromě lidí dělá také psí kamarád - sheltie Iron. Vybít svůj temperament chodí na cvičiště a na agility.

Anthony projevuje svůj bezmezný temperament v aportování míčků, je v tom prostě neúnavný. A je dobrým společníkem svojí rodině včetně dětí.

Andy žije v Polsku u mladého páru, na řádění má další psí kamarády, chodí na cvičiště, miluje vodu a sníh, stejně jako všichni jeho sourozenci.

Alf odjel také do Polska, žije s dalším aplíkem a podnikavou rodinou u Baltského moře. Získal titul Polského junior šampiona a Polského šampiona. Už se stal otcem malých aplíčků, odkaz https://www.facebook.com/alfelblag/?fref=tsPřejeme všem šťastný a dlouhý život po boku svých parťáků. Máme z vás všech obrovskou radost!


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku